09:13 04.09.2016

Гройсман пояснив зниження курсу гривні сезонними коливаннями

Гройсман пояснив зниження курсу гривні сезонними коливаннями

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що зниження курсу гривні сезонними коливаннями і прогнозує стабільну ситуацію на валютному ринку найближчим часом, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

"Ситуація буде абсолютно стабільна. Я думаю, що це такі сезонні коливання. Ризиків для українських громадян тут немає, ми їх не бачимо", - заявив В.Гройсман під час спілкування з журналістами у День міста Вінниці в суботу, коментуючи нещодавнє зниження курсу гривні.

За його словами, об'єктивних коливань, які потребували би втручання влади, немає. "Я вважаю, що жодних ринкових підстав для того, щоби українська валюта якимось чином була знецінена немає сьогодні, абсолютно", - зазначив прем'єр.

Голова Уряду зауважив, що у Національному банку України є достатньо валютних резервів і додав, що Україна отримала позитивний сигнал від Міжнародного Валютного Фонду. Він висловив сподівання на продовження співпраці з МВФ і отримання позитивного сигналу від Фонду у вересні.

За словами В.Гройсмана, розмір транша становитиме понад $1 млрд. "Ці кошти йдуть сумою у валютні резерви нашої країни. Мільярд - у валютні резерви, це впливає у тому числі на зміцнення національної валюти", - зазначив він.

Як повідомив прем'єр, Україна також має $1 млрд кредитних гарантій Сполучених Штатів Америки, які будуть спрямовані у Державний бюджет та враховані в його дохідній частині.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА