18:30 06.09.2016

Кабмін запланував приватизацію "Українських поліметалів", ЗАлКа, "Оріани" та Аграрного фонду

2 хв читати
Кабмін запланував приватизацію "Українських поліметалів", ЗАлКа, "Оріани" та Аграрного фонду

Уряд України розширив перелік об'єктів для приватизації у 2016-2017 рр., включивши до нього, зокрема, ДАК "Українські поліметали", калуське ВАТ "Оріана", ПАТ "Аграрний фонд", 68-відсотковий пакет акцій ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" і 33,333-відсоткову частку в спільному українсько-казахстансько-російському підприємстві з виробництва ядерного палива ПрАТ "СП УКРТВЗ".

Відповідні зміни закріплені постановою Кабінету Міністрів №588 від 31 серпня, оприлюдненою на його сайті у вівторок.

Згідно з документом, до списку також включено держпідприємство (ДП) "Державна інспекція по якості залізних руд", 48,971% в українсько-російському ЗАТ "Фазотрон-Україна", ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське №1", ДП "Вінницький завод "Кристал", ПАТ "Укрпапірпром", ДП "Київпассервіс".

Окрім того, в новому списку 25,998% акцій ВАТ "Автоливмаш", 50,0055% ВАТ "Оснастка", 57,389% ПАТ "Львівський завод "Автонавантажувач", 20% "Уінденерго ЛТД", єдиний майновий комплекс ДП "Трансмаш", ДП "Український науково-технічний центр металургійної промисловості "Енергосталь", державний український НДІ фарфоро-фаянсової промисловості та ДП "Український державний інститут по проектуванню заводів важкого машинобудування".

Як і оголошувалося раніше, в оприлюдненому розширеному списку також 75,22% акцій "Турбоатома", "Електровамаш", "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) і 51% у ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ЗТМК).

Водночас зі списку було вилучено держконцерн "Укрторф" та єдиний майновий комплекс Калуської ТЕЦ.

Як раніше зазначав голова Фонду держмайна, загалом до переліку внесено 320 позицій.

За плану надходжень від приватизації до держсбюджету-2016 у 17 млрд грн бюджет за перші сім місяців 2016 року отримав лише 58,8 млн грн. Конкурс із продажу ОПЗ за стартовою ціною 13,175 млрд грн у липні завершився безрезультатно, проте ФДМ до кінця цього року розраховує виконати план за рахунок повторного конкурсу з ОПЗ і продажу контрольних пакетів акцій шести обласних енергопостачальних компаній (обленерго).

Проект держбюджету на 2017 рік також передбачає надходження близько 17 млрд грн від приватизації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США та Україна наближаються до угоди про корисні копалини, вона не передбачає воєнні зобов’язання США

Трамп: ми з Макроном погоджуємось, що Європа повинна взяти на себе центральну роль у забезпеченні довгострокової безпеки України

Трамп: ми повинні мати угоду з Україною щодо критично важливих мінералів, я думаю, ми досягли значного прогресу

Київ вітає ухвалення резолюції ГА ООН "Просування всеохоплюючого, справедливого та сталого миру в Україні"

Раді знову пропонують прийняти заяву про підтримку демократії, яку можуть розглянути на засіданні у вівторок

Щоб отримати результати від нового процесу переговорів про мир, Україна повинна бути включена в цей процес - Ердоган

Зеленський подякував за ухвалений 16-й пакет санкцій проти РФ та обговорив розвиток ОПК з Фон дер Ляєн та Коштою

Сибіга: У санкційній політиці настав час переходити від заморожування до конфіскації

Зеленський на зустрічі з лідерами Північно-балтійської вісімки: обговорили ще більше масштабування безпекової співпраці

Макрон: Україна має отримати компенсацію, але її має заплатити Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА