15:47 17.01.2017

"Газпром" виставив "Нафтогазу" за 2016 р. за take-or-pay $5,3 млрд

"Газпром" виставив "Нафтогазу" за 2016 р. за take-or-pay $5,3 млрд

"Газпром" виставив "Нафтогазу України" за 2016 рік рахунок за невибірку законтрактованого за правилом "бери або плати" газу на суму $5,3 млрд. У разі залучення цієї суми до раніше заявлених у Стокгольмський арбітраж вимог сума вимог за позовом про виконання контракту на постачання зросте до $37 млрд, що становить понад половину капіталізації "Газпрому" ($61 млрд).

Як повідомило управління інформації ПАТ "Газпром", "сьогодні ПАТ "Газпром" направило НАК "Нафтогаз України" рахунок на оплату газу, не вибраного українською компанією в II-IV кварталах 2016 року за умовою "бери або плати". Згідно з чинним контрактом купівлі-продажу природного газу між "Газпромом" і "Нафтогазом України", українська компанія зобов'язана щорічно оплачувати мінімальну річну кількість (МРК) газу. Відповідно до умов контракту, "Нафтогазу України" виставлено рахунок на суму $5,319 млрд. Українська сторона зобов'язана сплатити його протягом десяти днів".

У першому кварталі 2016 року до НАК "Нафтогаз України" не застосовувалася умова "бери або плати" відповідно до тристороннього "зимового пакета".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА