15:47 17.01.2017

"Газпром" виставив "Нафтогазу" за 2016 р. за take-or-pay $5,3 млрд

"Газпром" виставив "Нафтогазу України" за 2016 рік рахунок за невибірку законтрактованого за правилом "бери або плати" газу на суму $5,3 млрд. У разі залучення цієї суми до раніше заявлених у Стокгольмський арбітраж вимог сума вимог за позовом про виконання контракту на постачання зросте до $37 млрд, що становить понад половину капіталізації "Газпрому" ($61 млрд).

Як повідомило управління інформації ПАТ "Газпром", "сьогодні ПАТ "Газпром" направило НАК "Нафтогаз України" рахунок на оплату газу, не вибраного українською компанією в II-IV кварталах 2016 року за умовою "бери або плати". Згідно з чинним контрактом купівлі-продажу природного газу між "Газпромом" і "Нафтогазом України", українська компанія зобов'язана щорічно оплачувати мінімальну річну кількість (МРК) газу. Відповідно до умов контракту, "Нафтогазу України" виставлено рахунок на суму $5,319 млрд. Українська сторона зобов'язана сплатити його протягом десяти днів".

У першому кварталі 2016 року до НАК "Нафтогаз України" не застосовувалася умова "бери або плати" відповідно до тристороннього "зимового пакета".

РЕКЛАМА

SOCIAL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Loading...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
ПОГОДА
РЕКЛАМА