18:10 17.01.2017

"Нафтогазвидобування" розпочало буріння нової свердловини на Семиренківському газоконденсатному родовищі

"Нафтогазвидобування" розпочало буріння нової свердловини на Семиренківському газоконденсатному родовищі

ПрАТ "Нафтогазвидобування", що входить до "ДТЕК Нафтогаз", розпочало буріння нової свердловини №34 на Семиренківському газоконденсатному родовищі, повідомила прес-служба компанії.

"Свердловина буде похило-спрямованою, її глибина становитиме 5628 метрів... Роботи з буріння, дослідження та випробування свердловини планується здійснити за порівняно короткий термін - загалом 160 діб", - йдеться в повідомленні.

Буріння здійснюється верстатом, оснащеним системою верхнього приводу (Top Drive), буровими насосами потужністю 1300 кінських сил та 4-ступінчастою системою очищення. За даними компанії, під час виконання робіт буде застосовано безамбарний метод, що передбачає повну відмову від розміщення будь-яких відходів на місці проведення робіт.

Як повідомлялося, "ДТЕК Нафтогаз" - операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. У портфель активів "ДТЕК Нафтогаз" входять "Нафтогазвидобування" та "Нафтогазрозробка", що здійснюють розвідку та видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

ДТЕК створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА