Інтерфакс-Україна
12:37 03.03.2017

Насалик ініціюватиме заборону на імпорт вугілля антрацитної групи з РФ

1 хв читати
Насалик ініціюватиме заборону на імпорт вугілля антрацитної групи з РФ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик ініціюватиме заборону на ввезення енергетичного вугілля з Російської Федерації.

"Я вноситиму на засідані Кабінету Міністрів розпорядження про те, щоб жодного енергетичного вугілля не було з території Росії. Мається на увазі антрацитної групи", - сказав він журналістам перед початком засідання Кабінету Міністрів у п'ятницю.

За його словами, є інформація, що окупаційною владою розглядається схема, згідно з якою вугілля з непідконтрольної Києву території Донбасу направлятимуть до Ростовської області Російської Федерації, збагачене знову направляли до України, але воно вже буде вдвічі дорожче.

"Але принципово, щоб ми цього не зробили. Розпорядження буде вноситися", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА