14:35 03.04.2017

НКРЕКП запропонує Кабміну компенсувати зростання плати за розподіл газу для споживачів за рахунок ціни газу PSO

НКРЕКП запропонує Кабміну компенсувати зростання плати за розподіл газу для споживачів за рахунок ціни газу PSO

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) запропонує Кабінету Міністрів України компенсувати зростання плати за розподіл газу для споживачів за рахунок зменшення ціни газу як товару, реалізованого "Нафтогазом" для потреб населення в рамках спеціальних зобов'язань (PSO), написав глава НКРЕКП Дмитро Вовк на своїй Facebook-сторінці.

"Вже два роки Кабмін регулює кінцеву ціну на природний газ для потреб населення та виробництва теплової енергії для потреб населення шляхами визначення спеціальних обов'язків... НКРЕКП звернеться до Кабміну з пропозицією забезпечити непідвищення загального рахунку (кінцевої ціни) для населення", - зазначив він.

Голова НКРЕКП наголосив, що з переходом на абонплату за розподіл газу для 54% абонентів загальна платіжка, навпаки, зменшиться.

Як повідомлялося, НКРЕКП 28 березня прийняла рішення про введення в дію абонплати за розподіл газу.

За оцінками заступника начальника департаменту енергоефективності НАК "Нафтогаз України" Олексія Хабатюка, введення розрахованих НКРЕКП ставок абонентної плати за розподіл газу призводить до подорожчання відповідних послуг у 1,5-20 разів. Передусім збільшення стосуватиметься споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.

У свою чергу, на думку заступника голови фракції БПП Ірини Луценко, у результаті реалізації рішення НКРЕКП, плата за розподіл газу збільшитися лише для 4% абонентів в межах 50 грн і цю суму буде компенсовано за рахунок зменшення інших тарифів на комунальні послуги для споживачів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА