20:42 27.04.2017

Сбербанк оскаржив рішення суду про заборону використовувати в Україні ТМ "Сбербанк"

ПАТ "Сбербанк" (Київ), дочірній банк Сбербанку Росії, подав апеляційну скаргу на рішення господарського суду Києва від 18 квітня про заборону використовувати торговельну марку (ТМ) "Сбербанк" в Україні у спорі з державним Ощадбанком.

Як зазначила прес-служба українського Сбербанку у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна", фінустанова скористалася своїм правом подати апеляційну скаргу в передбачений законодавством термін, тому рішення суду першої інстанції не набрало чинності.

Раніше Ощадбанк повідомив, що госпсуд Києва своїм рішенням визнав недійсними десять ТМ Сбербанку і вирішив позбавити його доменного імені sberbank.ua. Ощадбанк ініціював позов в січні минулого року, заявляючи, що є єдиним законним власником ТМ "Сбербанк" в Україні на підставі свідоцтва від 10 вересня 2007 року.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року з загальними активами в 210,1 млрд грн Ощадбанк посідав 2-ге місце серед 93 банків, що діяли в країні, а Сбербанк з активами в 48,36 млрд грн - шосте.

Сбербанк (раніше - ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії", до цього - банк "НРБ") заснований в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА