13:11 05.05.2017

На культурні заходи до Євробачення столична влада виділила 18 млн грн

З міського бюджету Києва виділено близько 18 млн грн на проведення культурних заходів до міжнародного конкурсу Євробачення-2017, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

"Ми намагалися зробити так, щоб Київ під час Євробачення ще раз підтвердив свій статус європейської столиці, передусім європейської культурної столиці. Ми виділили з бюджету міста Києва близько 18 млн грн саме на проведення культурних заходів, запросили кращих представників громадського сектору для того, щоб допомогли нам організувати роботу", - розповіла вона на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

Заступник голови КМДА зазначила, що також виділені додаткові кошти для забезпечення волонтерської роботи, зокрема, були набрані 250 волонтерів зі знанням англійської мови, всі вони пройшли належне навчання.

"Ми також виділили додаткові кошти на волонтерів, зокрема, на посилення волонтерської команди НСТУ (НСТУ - укр. Національна громадська телерадіокомпанія України)", - зазначила Г. Старостенко.

Офіційний курс НБУ станом на 5 травня – 26,49 грн/$.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА