19:41 10.05.2017

Питання санкцій до України обговорять після завершення Євробачення-2017

Питання санкцій до України обговорять після завершення Євробачення-2017

Виконавчий директор конкурсу "Євробачення" Йон Ола Санд наголошує, що можливість санкцій щодо України або Росії ще не обговорювалася, і прогнозує, що це питання буде розглянуто після завершення конкурсу.

"Немає жодного рішення щодо санкцій, і ця тема не буде в порядку денному до завершення конкурсу Євробачення. Можливі санкції обговорюватимуть вже після завершення пісенного конкурсу у Києві", - цитує Йона Ола Санда видання Deutsche Welle.

За його словами, виходячи з факту, що в цьому році "ситуація дуже особлива, дуже складна", введення санкцій може ускладнити її ще більше для самих організаторів.

Як повідомлялося, Росія обрала для участі в Євробаченні-2017 співачку Юлію Самойлову з піснею Flame is Burning.

22 березня Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону на 3 роки в'їзду до країни Ю. Самойлової як особу, яка незаконно відвідала окупований РФ Крим, на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України.

У Європейській мовній спілці (EBU) висловили глибоке розчарування цим рішенням і заявили про наміри контактувати з Києвом, щоб всі конкурсанти змогли взяти у ньому участь.

Пізніше голова референс-групи "Євробачення" Франк-Дітер Фрайлинг заявив, що стосовно України і Росії мають бути застосовані санкції за порушення статуту міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" аж до відсторонення на три роки. Представник EBU наголосив, що порушення статуту конкурсу відбувалися і з боку Росії, оскільки її представники не брали участі у всіх обов'язкових заходах перед конкурсом.

Він повідомив, що питання України і Росії буде розглянуто на наступному засіданні референс-групи 12 червня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА