Інтерфакс-Україна
14:19 11.05.2017

У Донецькій області загинув сапер

1 хв читати
У Донецькій області загинув сапер

Під час виконання бойового завдання на донецькому напрямку в зоні проведення антитерористичної операції загинув український сапер, ще одного поранено, повідомляє прес-центр штабу АТО в четвер.

"На невідомому вибуховому пристрої підірвався сапер групи розмінування однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку. Один військовослужбовець загинув на місці, другий дістав поранення і був госпіталізований", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

Обставини події наразі з'ясовуються. На місці події працюють представники Військової служби правопорядку.

ОСТАННЄ

Продуктовим якорем ТРЦ Ocean Mall в Києві стане "Сільпо"

Експосадовець Міноборони і колишні керівники оборонного підприємства постачали непридатні ракетні установки - генпрокурор

Україна зацікавлена в спільних проєктах з оборонними компаніями США – заступник міністра оборони

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

ГУР оприлюднило наказ про "доукомплектування" військової бази РФ у Вірменії

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА