Інтерфакс-Україна
17:06 11.05.2017

Ще близько 20 кримських ув’язнених попросили про переведення на материкову Україну - Чаплига

1 хв читати

Ще близько 20 ув'язнених попросили про переведення з окупованого Криму на материкову Україну для відбування покарання в місцях позбавлення волі, заявив представник офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига.

"Зараз мова йде про наступну групу. За нашими даними, це близько 20 осіб, які хотіли б відбувати покарання на території України. Це ті, хто звертався до нас. Я думаю, що їх значно більше", - сказав М.Чаплига журналістам в четвер у Києві.

Він нагадав, що раніше з Криму для відбування покарання на материкову Україну були переведені 12 ув'язнених. Він висловив сподівання, що процес переведення наступних 20 ув'язнених завершиться швидше.

"Контакти з російською стороною нормальні. Розуміння з боку Москалькової (омбудсмена РФ Тетяни Москалькової - ІФ) є", - підкреслив М.Чаплига.

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

Зеленский про нічну атаку РФ: Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів

Знову майже 6 тис. будинків Києва без опалення після нічної ворожої атаки - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА