10:53 15.05.2017

"Нафтогаз" може розпочати постачання газу населенню без будь-яких рішень Кабміну

"Регіональна газова компанія" (РГК) вітає намір НАК "Нафтогаз України" постачати газ населенню без посередників і вказує на те, що для цього не потрібні будь-які додаткові рішення уряду, йдеться в заяві РГК, поширеній у понеділок.

"Нафтогаз України" може розпочати пряме постачання газу населенню в будь-який час і в будь-якому регіоні України за ціною, яка не має перевищувати ціну нинішніх постачальників, на яких Кабінетом Міністрів покладено спеціальні обов'язки ", - цитує прес-служба директора РГК Олександра Притики.

У РГК вважають необгрунтованими висловлювання головного комерційного директора НАК Юрія Вітренка про роль нинішніх газових збутових компаній.

"Заяви топ-менеджерів "Нафтогазу" про нібито "паразитичної" функції нинішньої збутової системи, викликають подив і свідчать про те, що керівництво компанії неадекватно оцінює свої можливості займатися роздрібною торгівлею, що може призвести до багатьох проблем, з якими вже зіткнулися підприємства теплокомуненерго (ТКЕ), єдиним постачальником для яких є "Нафтогаз", - зазначають у прес-службі.

У РГК додають, що підприємств ТКЕ лише кілька тисяч, побутових же споживачів газу - на порядки більше.

"Газопостачання побутовим споживачам, яких в Україні понад 13 млн, - це комплекс складних бізнес-процесів, які передбачають достовірний облік спожитого газу, кваліфіковану договірну і претензійну роботу, організацію роботи центрів обслуговування клієнтів, відповідну кількість центрів, якісну обробку даних мільйонів споживачів з пільгами і субсидіями, масовий друк і доставку рахунків, а також багато іншого", - резюмують в групі компаній.

У РГК також нагадують, що їхні структури збуту за підсумками минулого опалювального сезону забезпечили розрахунки від побутових споживачів на користь "Нафтогазу" на рівні 97%.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз України" пропонує Кабінету Міністрів України покласти на компанію функції постачальника газу населенню в рамках механізму спеціальних зобов'язань (PSO).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА