11:25 15.05.2017

Керівник "Євробачення" наголосив на високому рівні організації конкурсу в Києві

Керівник "Євробачення" наголосив на високому рівні організації конкурсу в Києві

Керівник пісенного конкурсу "Євробачення" Ян Ола Санд відзначив надзвичайно високий рівень організації конкурсу, що днями відбувся в Києві, повідомляється на офіційному сайті президента України в понеділок.

"Щороку в нас є якісь певні зауваження чи скарги: чи то транспорт або логістика, безпека, інші аспекти. Але "Євробачення" в Києві відбулося бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", - сказав Я.О.Санд під час зустрічі організаторів і ведучих музичного конкурсу з президентом України Петром Порошенком.

Член Адміністративної ради "Європейської спілки радіомовлення і телебачення" (англ. European Broadcasting Union, EBU) Павло Грицак також подякував главі держави за блискучу організацію конкурсу. "Це... одне з найбільш рейтингових телешоу з багатьма вимогами і ризиками, особливо в сфері безпеки. І факт полягає в тому, що було проведено чудову роботу, щоб усі журналісти, конкурсанти і фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах", - сказав він.

П.Порошенко зазначив, що йому дуже приємно, що його команда і його дружина були залучені до конкурсу, і висловив сподівання, що тисячам іноземних гостей, які відвідали Київ, сподобалася організація конкурсу. "Попри російську агресію і російську окупацію, українці та українська влада показали свою гостинність і зробили все від них залежне, щоб організувати по-справжньому прекрасну подію", - сказав він.

"Попри побоювання скептиків про можливі загрози, я пишаюся тим, що ми організували цю прекрасну подію. Ніхто не зміг зупинити нас", - додав П.Порошенко і запросив присутніх відвідати фінал Ліги Чемпіонів у травні 2018 року в Києві.

Пісенний конкурс "Євробачення" відбувався в Києві 9-13 травня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін схвалив закупівлю юрпослуг для представлення інтересів України у справі про "замороження" EUR15 млн гарантій за проведення Євробачення-2017

Суд оштрафував пранкера, що оголив сідниці на сцені "Євробачення"

НСТУ оскаржує заморозку EUR15 млн гарантій за проведення "Євробачення-2017"

"Київенерго" просить НКРЕКП компенсувати 26,4 млн грн витрат на забезпечення надійного енергопостачання "Євробачення"

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно пранкера Седюка

Абсолютна більшість гостей "Євробачення-2017" хотіла би ще приїхати в Україну

Серйозних загроз безпеці, зокрема терористичних, під час Євробачення не було

Суд у Києві обрав пранкеру, який оголився на "Євробаченні", запобіжний захід

Євробачення довело, що українські правоохоронці можуть працювати злагоджено

Розенко за штрафування охоронної компанії, яка забезпечувала порядок на "Євробаченні" через інцидент на виступі Джамали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА