Інтерфакс-Україна
14:28 17.05.2017

Кабмін України затвердив угоду з Туреччиною про поїздки за ID-картками

1 хв читати
Кабмін України затвердив угоду з Туреччиною про поїздки за ID-картками

Кабінет Міністрів України затвердив угоду з урядом Туреччини про взаємні поїздки громадян на підставі внутрішніх паспортів у вигляді ID-карток.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених урядом без обговорення.

Угода про в'їзд громадян передбачає, що громадяни України та громадяни Туреччини, які користуються паспортами у формі ID-картки з безконтактним електронним носієм, зможуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно терміном до 90 днів протягом 180 днів.

Як повідомлялося, угоду про можливість взаємних поїздок громадян на підставі внутрішніх паспортів у вигляді ID-карток було підписано 14 березня в Анкарі (Туреччина).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА