14:42 30.05.2017

МЗС назвав можливі причини відмови у в'їзді до ЄС

МЗС назвав можливі причини відмови у в'їзді до ЄС

У Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України пояснили причини, через які громадянам України може бути відмовлено в перетині кордону з Європейським Союзом.

Згідно з оприлюдненим у вівторок повідомленням департаменту на сторінці в Facebook, у в'їзді може бути відмовлено, якщо громадянин України перебуває у списку осіб, що становлять загрозу для громадського порядку, громадського здоров'я або внутрішньої безпеки; перебуває в списку осіб, в'їзд яких хоча б в одній країні ЄС заборонений; засуджених у будь-якій країні ЄС за злочини, які передбачають кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк мінімум на один рік.

Крім цього, у в'їзді в ЄС може бути відмовлено громадянину України, який є об'єктом рішення про видворення з країни, яке ухвалюють, зокрема, у випадках нелегального перебування; якщо є докази участі в злочинній діяльності або докази наявності умислу брати участь у такій діяльності; якщо немає всіх необхідних підтверджують мету поїздки документів.

Як повідомлялося, рішення Євросоюзу про надання громадянам України безвізового режиму набуде чинності в ніч на 11 червня 2017 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА