14:07 11.06.2017

Чотирьом українцям відмовили у в'їзді до ЄС з початку доби

Чотирьом громадянам України було відмовлено у в'їзді до ЄС у неділю, 11 червня, повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Як повідомляється на сторінці Департаменту в соцмережі Facebook, один з громадян пред'явив прикордонникам при в'їзді до Румунії не біометричний паспорт (старого зразка) і без візи у ньому. Інший намагався в'їхати до Польщі, маючи заборону на в'їзд до ЄС. За даними ЗМІ, цей громадянин раніше перевищив дозволений термін перебування в ЄС. Ще двоє громадян України з тієї ж причини не змогли потрапити до Словаччини.

При цьому в Департаменті консульської служби МЗС зазначають, що на сьогодній момент без віз за біометричними паспортами в'їхали до країни ЄС "тисячі громадян України".

Зокрема, станом на 10:00 неділі до Польщі в'їхали 539 осіб в рамках безвізового режиму, до Румунії - 151 особа. До Будапешта прибули 136 громадян України, з них - 35 без віз. Українсько-словацький кордон станом на 10:30 перетнули 733 громадянина України, з них безвізовим режимом скористалися 33 особи.

"До Рима прибули два рейси - зі Львова та Києва, 45 громадян з біометричними паспортами. Відмов немає. Громадяни України прибувають до Парижа, Мюнхена, Франкфурта-на-Майні", - йдеться в повідомленні.

За даними МЗС, консули України працюють у цілодобовому режимі на всіх наземних пунктах пропуску з країнами ЄС, а також в аеропортах столиць і та інших містах країн ЄС.

"Ситуація з перетином кордону ЄС громадянами України перебуває на особливому контролі Міністерства закордонних справ України", - відзначили в Департаменті консульської служби.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА