14:00 13.06.2017

Україна готова взяти участь у формуванні газового коридору з Угорщиною та Хорватією

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про готовність України взяти участь у формуванні газового коридору з Угорщиною і Хорватією.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Кабінету Міністрів України, в рамках робочого візиту до Хорватії В.Гройсман провів зустріч із прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

"Ми зацікавлені в тому, щоб створити газовий коридор Хорватія-Угорщина-Україна, і все робитимемо для того, щоб цей проект наблизився до повноцінної реалізації. Ми зацікавлені в таких поставках газу в Україну", - цитує слова В.Гройсмана прес-служба Кабміну .

Згідно з повідомленням, Україна в рамках диверсифікації постачання природного газу і з метою налагодження нових форм співпраці в енергетичній сфері з країнами Європейського Союзу готова долучитися до проекту формування нового газового коридору Хорватія-Угорщина-Україна, який передбачає використання потужностей LNG-терміналу на хорватському узбережжі.

Проект входить до пакета ініціатив президента Хорватії Колінди Грабар-Кітарович з формування Центральноєвропейської вертикалі співпраці "Адріатика - Балтика - Чорне море" і передбачає не лише організацію постачання палива, а й можливе об'єднання газотранспортних систем трьох країн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА