14:12 13.06.2017

Жебрівський повідомив про НС в Авдіївці та про початок будівництва нового газопроводу

Жебрівський повідомив про НС в Авдіївці та про початок будівництва нового газопроводу

У місті Авдіївка Донецької області оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня через відсутність газопостачання, повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Місто вже шостий день без газу - як бойовики вкотре пошкодили старий газопровід. Оголосили по Авдіївці надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня", - написав П.Жебрівський на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у вівторок.

Він також повідомив, що відтепер починається будівництво нового газопроводу, через який Авдіївка буде отримувати газ із контрольованої України території.

"Вартість будівництва - 59 млн грн. Домовляємося, щоб частину робіт профінансував "Метінвест", оскільки по газопроводу з контрольованої Україною території газ буде надходити і на Авдіївський коксохімзавод", - зазначив П.Жебрівський.

Як повідомлялося, 7 червня в результаті бойових дій поблизу м.Авдіївка сталося пошкодження підземного газопроводу (діаметр 273 мм), в результаті чого 22 тис. жителів міста залишилися без газопостачання.

Станом на 7.00 13 червня газопостачання в м.Авдіївка відсутнє, ремонтні роботи підземного газопроводу (діаметр 273 мм), який був пошкоджений 7 червня в результаті бойових дій, не проводилися через небезпеку для працівників.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА