10:46 15.06.2017

Корчак про можливість свого звільнення з посади глави НАЗК: Заяви не дочекаєтеся

1 хв читати
Корчак про можливість свого звільнення з посади глави НАЗК: Заяви не дочекаєтеся

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак вважає, що подання заяви про відставку з посади керівника Агентства було б проявом слабкості з її боку, і наголошує на своїх зобов'язаннях перед структурою, яку очолює.

"Ніхто не дочекається написання моєї заяви про відставку. Я взяла на себе зобов'язання, я організувала напрям запобігання політичній корупції і зможу захистити право Національного агентства серед інших антикорупційних органів", - сказала Н.Корчак в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона наголосила: "Якщо у когось здають нерви, то виникає питання: це сила чи слабкість. Як на мене - слабкість".

Н.Корчак зазначила, що рекомендації на її адресу щодо доцільності написання заяви про звільнення з посади керівника НАЗК - "це абсолютно суб'єктивна оцінка на рівні "подобається-не подобається". "Я не повинна подобатися всім, я чиновник ", - додала вона.

Повний текст інтерв'ю буде опубліковано на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ

Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі

Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА

Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА