09:02 16.06.2017

Безвізовий режим з ЄС поки не викликав буму авіаперевезень

Безвізовий режим з ЄС поки не викликав буму авіаперевезень

Український авіаційний ринок у найближчому майбутньому має вивчати новий попит на перевезення після запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.

Таку думку висловив президент найбільшої української авіакомпанії - "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) Юрій Мірошников у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" під час запуску рейсу за маршрутом Київ-Будапешт у четвер.

"Авіаційному ринку треба відстежувати тенденції, вони непередбачувані, не можна сказати, як це відбуватиметься. Треба відстежувати і працювати у рамках ринкової економіки, відповідати на попит пропозицією. Зараз виникне новий попит, але ми поки що не знаємо який, наразі ми не побачили якогось шаленого буму" - сказав він.

Водночас він зазначив, що для громадян України відкрилася можливість використовувати безвіз максимально для того, щоб розширити географію своїх польотів.

"Також ще потрібне поліпшення економічного добробуту, оскільки, на жаль, незважаючи на зняття візового бар'єру, без сумнів, залишаються суттєві економічні бар'єри", - додав Ю.Мірошников.

Як повідомлялося, авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) з 1 липня запровадить плату за реєстрацію на рейс на стійці реєстрації у розмірі EUR20.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА