Інтерфакс-Україна
14:48 20.06.2017

Доказів для зняття депутатської недоторканності з Полякова і Розенблата достатньо - Ситник

1 хв читати
Доказів для зняття депутатської недоторканності з Полякова і Розенблата достатньо - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що для зняття депутатської недоторканності з народних депутатів України Борислава Розенблата (фракція "Блок Петра Порошенка") і Максима Полякова (фракція "Народний фронт") достатньо доказів.

"Наскільки проаналізовано доказову базу детективами і прокурорами - її більш ніж достатньо для того, щоб позитивно вирішити питання щодо подання на зняття імунітету народних депутатів ... Подання на зняття імунітету з народних депутатів Розенблата і Полякова зараз направлено генеральному прокурору і сподіваюся, що генеральний прокурор оперативно відреагує на ці листи і, відповідно, направить подання до парламенту", - сказав А.Ситник на спільному брифінгу з керівником Спеціалізованої Антикорупція ної прокуратури (САП) Назаром Холодницьким у вівторок у Києві.

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА