Інтерфакс-Україна
10:44 22.06.2017

Макрон планує обговорити українську кризу в "нормандському форматі" перед самітом G20

2 хв читати
Макрон планує обговорити українську кризу в "нормандському форматі" перед самітом G20

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в його планах провести зустріч у "нормандському" форматі перед самітом G20, запланованим на 7-8 липня в Гамбурзі.

"Ми проведемо перед самітом G20 зустріч у цьому форматі", - заявив він в інтерв'ю газеті "Фігаро" та низці інших європейських видань.

Крім того, Е.Макрон заявив, що переговори з колегами у "нормандському форматі" нададуть йому можливість краще зрозуміти, на якому етапі перебуває врегулювання української проблеми.

"У тому, що стосується українського питання, я дам вам чітку відповідь після моїх перших переговорів у рамках "нормандського формату". Але абсолютно точно, що наш обов'язок - захищати Європу та її союзників у регіоні (на сході Європи - ІФ). За цим питання ми не повинні відступати від своєї позиції", - сказав він в інтерв'ю французькій газеті "Фігаро" та низці інших європейських видань.

Як повідомлялося, Е.Макрон за підсумками зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним 30 травня заявив про необхідність проведення переговорів "нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) якомога швидше.

Українська сторона підтвердила готовність до проведення зустрічі "нормандського формату" на найвищому рівні. Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко у середині червня повідомив, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" відбудеться "набагато швидше, ніж до кінця літа".

21 червня помічник президента РФ Юрій Ушаков повідомив, що телефонна розмова лідерів "нормандської четвірки" відбудеться до кінця червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА