18:10 04.07.2017

Кабмін дозволив продовжити на рік дію ліцензій боржникам із ренти

Кабмін дозволив продовжити на рік дію ліцензій боржникам із ренти

Кабінет Міністрів України дозволив продовжувати терміном до одного року дію спеціальних дозволів на користування надрами компаніям, які мають заборгованість з оплати рентних платежів, у разі відсутності можливості отримання природного газу побутовими споживачами населених пунктів з інших родовищ.

Відповідні зміни внесено до постанови №615 від 30 травня 2011 року, якою затверджено порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами.

При цьому Кабмін виключив з 15 і 19 пунктів постанови №615, в яких названо підстави для відмови в продовженні/внесенні змін/видачу/переоформлення дозволу, чотири ідентичних абзаци: "У разі: невиконання програми робіт на ділянках надр, на користування якими заявнику вже надано дозвіл, виявлення порушень правил користування надрами на таких ділянках, що зафіксовано в актах перевірок, приписах або розпорядженнях відповідних органів у сфері надрокористування до моменту їх усунення, крім випадків визнання таких приписів або розпоряджень недійсними або дія яких призупинена за рішенням суду".

Як повідомлялося, ПАТ "Укрнафта" протягом червня зупинила видобуток на Південно-Панасівському, Анастасіївському, Рибальському, Артюхівському і Коржівському родовищах у Сумській області через відмову Державної служби геології і надр в результаті продовження спеціальних дозволів через борг із оплати рентних платежів.

Через зупинку видобутку на родовищах жителі деяких населених пунктів залишилися без газопостачання. В "Укрнафті" стверджують, що технічна можливість для їх газопостачання з інших джерел відсутня.

Крім того, на початку квітня компанія зупинила видобуток на Заводівському родовищі (Львівська обл.). Загалом у 2017 році закінчується термін дії дев'яти ліцензій "Укрнафти", у 2018 році - ще 27 ліцензій, що становить 50% видобутку нафти і газоконденсату компанії.

При цьому в "Укрнафті" вважають, що Держгеонадр ігнорує судове рішення, яке набуло чинності, відповідно до якого наявність податкового боргу не є підставою для відмови у видачі або продовженні ліцензії. На думку компанії, такі дії є незаконними, тому "Укрнафта" звернулася до суду.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін обмежив максимальну винагороду групі виконавців у 200 прожиткових мінімумів

ВР дозволила Нацраді поза конкурсом надавати дозволи на телерадіомовлення в зоні АТО

Кабмін схвалив проект угоди з ЄС про виділення EUR50 млн на підтримку Донбасу

Кабмін затвердив положення і порядок формування Ради громадського контролю ГБР

Кабмін затвердив проект будівництва другої черги Меморіалу жертвам Голодомору вартістю 772 млн грн

Кабмін виділив 1,4 млн грн 22 особам, які дістали легких тілесних ушкоджень на Євромайдані

Кабмін утворив Держслужбу якості освіти

Кабмін затвердив план святкування 90-річчя заснування Кіностудії ім.Довженка зі створенням там Музею кіно

Кабмін пропонує Раді в доопрацьованому проекті держбюджету-2018 збільшити фінансування сил цивільного захисту на 400 млн грн

Кабмін закріпив за новим Верховним Судом майно вищих спецсудів

ОСТАННЄ

Знеструмленими через негоду залишаються 29 населених пунктів у 3 областях України

Обвинувачення подаватиме апеляцію на рішення суду щодо екс-ректора університету податкової служби Мельника

Мін'юст планував до 19 грудня подати позов до ЄСПЛ проти "Роснефті", але обшук НАБУ ставить це під загрозу

Генпрокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про запобіжний захід для Саакашвілі

У Райковецькій ВК порушуються права ув'язнених

У Києві інспектори за добу вручили 705 приписів за неприбраний сніг

За минулу добу бойовики 22 рази порушили перемир'я, без втрат

До відома: про брифінг в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Звернення до українських спільнот в країнах світу про спільні дії в створенні Вищого антикорупційного суду"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Безпрецедентна шахрайська схема ТОВ "Компанія РОНА": Hyundai Corporation і банки зазнали збитків і просять уваги громадськості"

Ізраїль збив випущену з сектора Газа ракету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА