17:38 10.07.2017

Кіберполіція отримала близько 3 тис. звернень про атаки вірусу Petya.A

Кіберполіція отримала близько 3 тис. звернень про атаки вірусу Petya.A

Департамент кіберполіції Національної поліції України на 10 липня отримав близько 3 тис. повідомлень від фізичних і юридичних осіб про блокування роботи комп'ютерної техніки вірусом-шифрувальником Petya.A.

"На сьогодні до департаменту кіберполіції звернулися вже близько 3 тис. осіб. З офіційними заявами - вже понад 1,5 тис., з них, близько 200 заяв - це державний сектор, а уся інша частина - приватний сектор", - зазначив заступник начальника департаменту кіберполіції Геннадій Дубок під час "круглого столу" в Києві.

Він, уточнив, що зараз розслідуванням цих інцидентів цілодобово займається окрема група фахівців, в якій працюють й іноземні експерти.

"На сьогодні з тих 1,5 тис. офіційних заяв відкрито понад 800 кримінальних проваджень за ст. 361 КК України - Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку", - зазначив він, додавши, що після інших заяв кримінальні провадження також будуть відкриті найближчим часом.

Як повідомлялося, масштабна вірусна атака на корпоративні мережі та мережі органів української влади сталася 27 червня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА