18:39 17.07.2017

Національна поліція України підбила підсумки роботи за перше півріччя 2017 року

Національна поліція України підбила підсумки роботи за перше півріччя 2017 року

Національна поліція України підбила підсумки роботи за перше півріччя 2017 року: зафіксовано позитивно динаміку розкриваності злочинів різного характеру, проте рівень злочинності в країні залишається досить високим.

"У сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я людей рівень розкриття злочинів становить від 87% за умисними вбивствамих до 93% - завдання тяжких тілесних ушкоджень зі смертю. Зниження рівня злочинності за групами злочинів становить від 10% до 22% - порівняно з аналогічним періодом 2016 року", - наводить відповідні дані міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на сторінці у Facebook у понеділок.

У сфері захисту економіки спостерігається зростання рівня розкриття злочинів у сфері господарської діяльності - 22%, у сфері службової діяльності - 53%, у сфері використання бюджетних коштів - 16%. Стосовно ж протидії корупції, то за цей період до суду передано учетверо більше протоколів про порушення антикорупційного законодавства, ніж за перше півріччя минулого року; актів про правопорушення з ознаками кримінального злочину - в 1,5 разу більше; обвинувальних актів за фактом зловживання владою або службовим станом - в 2,5 разу більше.

А.Аваков також відзначив, що зафіксовано зниження кількості злочинів, здійснених неповнолітніми, - на 5%; скоєних стосовно неповнолітніх - на 24%.

Згідно з інфографікою за окремими напрямами діяльності Нацполіції, приведеною главою МВС, у першому півріччі 2017 року кількість вчинених злочинів зменшилася на 16,5%, а розкриття злочинів - збільшилася на 20,5%.

У сфері протидії незаконному обігу зброї задокументовано на 6% більше фактів такого явища і встановлено в 1,6 рази більше причетних осіб. Вилучено 1200 одиниць вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухівки (порівняно з 733 од. за аналогічний період 2016 року).

У сфері протидії наркозлочинності досягнення такі: задокументовано на 21% більше незаконного обігу наркотиків і вдвічі більше фактів збуту. Вилучено 2,6 тонни наркотичних речовин. Знешкоджено 364 наркокубла, 25 міжнародних каналів постачань наркотиків і 79 нарколабораторій.

Стосовно ж протидії організованій злочинності, то за перше півріччя припинено діяльність у 1,8 разу більше організованих груп і злочинних організацій, викрито діяльність в 1,7 разу більше бандугроповань.

Підбиваючи підсумки, А.Аваков зазначив, що задоволений тенденцією розкриваності злочинів, проте результатами не задоволений. "Чи задоволений я результатами? Звичайно, ні! Рівень злочинності в Україні неприпустимо високий для цивілізованої європейської країни. Чи задоволений тенденцією - вже до помітного зниження рівня злочинності, зростання розкриття і поліпшення якості роботи системи поліції? Поза сумнівом!", - написав він на Facebook.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Усі підрозділи Нацполіції України отримають доступ до баз даних Інтерполу з упровадженням системи I/24-7

Україна та Франція мають намір домовитися про взаємний обмін водійських прав

Аваков презентує свою книжку у Вашингтоні

Аваков зацікавився досвідом екс-мера Нью-Йорка Джуліані щодо зниження рівня злочинності

Упровадження відеофіксації правопорушень дасть змогу значно знизити аварійність і смертність унаслідок ДТП

Аваков заявляє, що готовий виступити зі свідченнями в суді Італії на захист нацгвардійця Марківа

Аваков: Я поважаю інститут президента й самого Порошенка, але не мушу шукати його прихильності

Між реакцією поліції на вибухонебезпечні предмети та дотриманням прав учасників протесту потрібен баланс

Питання автомобілів з іноземною реєстрацією потребує негайного врегулювання

Аваков у "справі рюкзаків" вимагатиме вибачень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА