Інтерфакс-Україна
14:28 18.07.2017

Анонім повідомив про мінування Київського апеляційного адмінсуду

1 хв читати
Анонім повідомив про мінування Київського апеляційного адмінсуду

Правоохоронці перевіряють інформацію про мінування Київського апеляційного адміністративного суду, що розташований на вулиці Московській у центрі Києва.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Головного управління Національної поліції в м.Києві, близько 11:30 вівторка невідомий зателефонував до поліції і повідомив, що в приміщенні цього суду закладено вибухівку.

На місці працює поліція, вибухотехніки, кінологи і рятувальники.

Наразі триває перевірка.

Інформацію про подію зареєстровано. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

Інфільтрація ворога групами не означає взяття під контроль території — ОСУВ Дніпро про ситуацію на Покровському напрямку

В Алясці відбудеться мітинг проти візиту Путіна

Єрмак обговорив із Рубіо координацію позицій напередодні важливих дипломатичних кроків

Трамп продовжив відстрочку дії мит на китайські товари ще на 90 днів - ЗМІ

У Куп’янську поранено чоловіка внаслідок удару ворожого БпЛА

"Укрзалізниця" фіксує попит 5-8 пасажирів на одне місце на найпопулярніших напрямках у піковий сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА