Інтерфакс-Україна
14:24 22.07.2017

Помер учений і громадський діяч Костянтин Ситник

1 хв читати

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", на 92-му році пішов з життя вчений, академік АН України (1973) Ситник Костянтин Меркурійович.

К. Ситник - один із засновників Української республіканської партії "Собор"; у 1980-1985 роках - голова Верховної Ради Української РСР.

У 1998 році нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ст. за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку фундаментальної науки, формування національної школи космічної біології та активну громадську діяльність, в 2006 році - орденом князя Ярослава Мудрого IV ст. за видатний особистий внесок у становлення і розвиток вітчизняної науки, багаторічну плідну законотворчу та громадсько-політичну діяльність.

ОСТАННЄ

Держенергонагляд цьогоріч оглянув вже понад 500 пошкоджених внаслідок обстрілів об'єктів обленерго

Кримський міст у аварійному стані через нову спецоперацію – СБУ

Єврокомісія: передані Україні у Стамбулі російські пропозиції свідчать про агресивну позицію Кремля

США мають намір віднести Гренландію до зони відповідальності Північного командування ЗС, що захищає Північну Америку

У селі на Харківщині щонайменше 2 загиблих і троє поранених через ворожий обстріл з РСЗВ

На північному та південному сході України в найближчу добу очікуються грози з градом

Окупанти знищили пункт меддопомоги у Станіславі Херсонської області

УЧХ працює на локації, що постраждала від російської атаки БпЛА на Чернігів

У Сумах 8 поранених у важкому стані, 3 з них діти, одна з госпіталізованих померла

Кіберполіцейські припинили злочинну діяльність лікарів-хірургів, які привласнювали кошти на лікування поранених військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА