12:48 04.08.2017

Біля НКРЕКП представники профспілок протестують проти абонплати за газ

Біля НКРЕКП представники профспілок протестують проти абонплати за газ

Понад тисяча представників профспілкових організацій і активістів з різних регіонів країни проводять акцію "Профспілковий наступ" біля будівлі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) з вимогою не вводити абонплату за газ.

Профспілки вимагають від НКРЕКП не брати на черговому засіданні постанову про введення абонплати за газ.

"Сьогодні НКРЕКП намагається прийняти чергове грабіжницький рішення - ввести абонплату за газ. Це несправедливе рішення: ті, у кого є лише газова плита, будуть платити більше, ніж зараз. Ми платитиме за газ навіть тоді, коли їм не користуємося - поїхали на місяць на дачу, а за газ в квартирі змушені будемо заплатити. Ми вимагаємо не приймати цю постанову", - заявив співорганізатор акції, член ради Всеукраїнської профспілки трудящих Олександр Кухарчук.

Організатори також вимагають від НКРЕКП зупинити зростання тарифів в Україні.

"За рік тарифи на комунальні послуги зросли непомірно: гаряча вода і опалення подорожчали вдвічі, електроенергія - більш ніж на половину, водопостачання - більш ніж на третину! В Україні енергоємність послуг у 3-5 разів вище, ніж в європейських країнах. А все тому, що ніхто не займається модернізацією", - заявив голова Федерації незалежних профспілок України Сергій Павленко.

У п'ятницю відбудеться засідання НКРЕКП, на якому розглядатимуть питання введення обов'язкової абонентської плати за газ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА