11:41 11.08.2017

Зарплати військовослужбовцям у зоні АТО буде підвищено з вересня

Зарплати військовослужбовцям у зоні АТО буде підвищено з вересня

Щомісячний оклад військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на Донбасі, буде збільшено з вересня поточного року, повідомив представник Міністерства оборони України полковник Максим Праута.

"Міністр оборони України - генерал армії Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення АТО. Відповідно до наказу оплату особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшено до 10 тис. грн на місяць, на другій лінії до 4,5 тис. грн", - сказав М.Праута на брифінгу в Києві в п'ятницю, уточнивши, що такі виплати військовослужбовці почнуть одержувати з вересня поточного року.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 5 серпня заявив про збільшення зарплат військовослужбовцям у зоні АТО. "Прийнято рішення збільшити рівень грошового забезпечення, доплат військовослужбовцям, які виконують військовий обов'язок у зоні АТО. Я доручив підняти утримування на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць і підвищити утримування на другій лінії до 4,5 тисяч", - сказав глава держави.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА