14:24 17.08.2017

У Міноборони перевіряють, чи служив раніше в ЗСУ затриманий у Донецьку нібито "український диверсант"

У Міністерстві оборони України слідом за СБУ спростували інформацію про затримання в Донецьку нібито "українського диверсанта".

"Ви знаєте, що СБУ вже відреагувала на ці фейковий заяви. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності, ніякого відношення до спецслужб ця людина не має і ніяких завдань він не виконував. Водночас, його можливо колишню службу серед лав ЗСУ або інших формувань, - цю інформацію ми зараз перевіряємо ", - сказав спікер Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу в четвер.

Раніше в Службі безпеки України заявляють, що поширена так званим "МГБ ДНР" інформація про затримання в Донецьку нібито "диверсійної групи СБУ" не відповідає дійсності та є черговим фейком.

У середу на сайті "МГБ ДНР" з'явилося повідомлення, що в Донецьку було припинено спробу проведення "диверсійно-терористичного акту, підготовленого українськими спецслужбами", мета якого - підрив телевежі в Петровському районі міста. Згідно з інформацією сайта, були затримані лідер диверсійної групи, завербований СБУ, - військовослужбовець одного з полків Сил спеціальних операцій ГУР МО України та інші члени групи.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА