Інтерфакс-Україна
21:16 19.08.2017

Ердоган порадив главі МЗС Німеччини "знати своє місце"

2 хв читати
Ердоган порадив главі МЗС Німеччини "знати своє місце"

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в різкій формі розкритикував міністра закордонних справ ФРН Зигмара Габріеля після того, як той звинуватив його в "грубому втручанні" у передвиборчу кампанію в Німеччині. Про це повідомляє агентство Франс Прес.

"Він не знає ніяких меж! Хто ти такий, щоб розмовляти з президентом Туреччини? Знай своє місце. Він намагається дати нам урок ... Як давно ти в політиці? Скільки тобі років?" - заявив президент у промові, що транслювалася на турецькому телебаченні.

У п'ятницю видання Hurriyet Daily News повідомило, що Ердоган закликав вихідців з Туреччини,що проживають в Німеччині, не голосувати на майбутніх виборах за чинного канцлера Німеччини Ангелу Меркель і за лідера Соціал-демократичної партії (СДПН) Мартіна Шульца.

Глава МЗС ФРН Зігмар Габріель назвав заклик Ердогана "грубим втручанням у передвиборчу кампанію". Він звернувся до громадян Німеччини турецького походження з проханням "взяти участь у виборах в бундестаг і вибрати демократичну партію".

У Німеччині живе близько трьох мільйонів турків за національністю, і близько третини з них має право голосу на парламентських виборах.

Відносини між Німеччиною і Туреччиною, партнерами в НАТО, все погіршуються протягом більш ніж року, а особливо після невдалої спроби перевороту в Туреччині в липні 2016 року. У процесі його придушення і подальших репресій у Туреччині були затримані 22 громадяни Німеччини, дев’ять із них нині перебувають за ґратами – серед них правозахисники і журналісти.

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА