Інтерфакс-Україна
19:18 25.08.2017

Проект "плану Маршала" для України був представлений в ЄС і буде вивчений Єврокомісією

1 хв читати
Проект "плану Маршала" для України був представлений в ЄС і буде вивчений Єврокомісією

Українсько-литовський проект "плану Маршала" для України був представлений в європейських інститутах і буде вивчений Європейською комісією, повідомив глава Представництва України при ЄС Микола Точицький.

"Була презентація цього плану в європейських інституціях і Європейська комісія досить серйозно до цього поставилася. З огляду на те, що українсько-литовський план переданий недавно, то Єврокомісія вивчить цю пропозицію і подивиться, яким чином вони зможуть в цьому взяти участь", - сказав М.Точицький агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

За словами голови Представництва України при ЄС, проект документа передбачає виділення щороку EUR5 млрд на підтримку реформ в Україні.

"На що ми вийдемо в кінці кінців, маю на увазі ЄС, оскільки я тут можу говорити тільки за ЄС, яким чином Євросоюз візьме участь - це підлягає ще вивченню, але думаю за 1-1,5 місяці ми будемо мати бачення", - додав М.Точицький.

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА