14:38 05.09.2017

Держгеонадр видала "Укргазвидобуванню" спецдозволи на три родовища

Державна служба геології та надр України видала ПАТ "Укргазвидобування" спеціальні дозволи на користування надрами з трьох родовищ, повідомила прес-служба компанії.

"Укргазвидобування" вітає розпочатий процес відновлення діалогу з Держгеонадр. Компанія ще раз підкреслює, що не є прихильником конфронтації та вирішення проблемних питань у судовій площині", - зазначають в прес-службі компанії.

Разом з тим в "Укргазвидобуванні" нагадують, що невирішеним залишається питання видачі спецдозволів ще на 25 ділянок.

Як повідомлялося, "Укргазвидобування" подало позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо бездіяльності Держгеонадр.

За даними компанії, Держгеонадр вже понад три місяці не видає компанії бланки спеціальних дозволів для продовження та видачі терміну їх дії, відсутність яких може спричинити недовироблення компанією 3 млрд куб. м газу на рік і недоотримання державою 28 млрд грн (11 млрд грн рентних платежів і 17 млрд грн на закупівлю газу по імпорту).

УГВ в 2016 році збільшило видобуток газу на 0,5% (0,077 млрд куб. м) порівняно з 2015 роком - до 14,605 млрд куб. м, зокрема продаж видобутого газу для його подальшої реалізації населенню зріс на 1,4% (на 0,184 млрд куб. м) - до 13,002 млрд куб. м.

У 2017 році УГВ планує досягти планки з видобутку газу в обсязі 15 млрд куб. м, наростивши його виробництво на 0,4-0,6 млрд куб. м.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА