10:40 12.09.2017

Прикордонники зачитали Саакашвілі протокол про незаконний перетин кордону

Прикордонники зачитали Саакашвілі протокол про незаконний перетин кордону

Лідер партії "Рух нових сил", екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі у вівторок біля львівського готелю "Леополіс" у присутності журналістів ознайомлюється з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону.

Перед цим народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко повідомив, що всі процедури щодо вручення протоколу відбуватимуться публічно, у присутності представників ЗМІ. Він також повідомив, що адвокати ставитимуть представникам Держприкордонслужби необхідні запитання.

У свою чергу М.Саакашвілі заявив, що він із великою повагою ставиться до українських прикордонників.

Нині відбувається процедура ознайомлення М.Саакашвілі з протоколом про незаконний перетин ним кордону. Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", біля готелю перебуває М.Саакашвілі зі своїми адвокатами і нардепом Ю.Дерев’янком, а також представники прикордонслужби, які почали зачитувати протокол.

За словами Ю.Дерев’янка, це тривала процедура, яка може зайняти близько години.

М.Саакашвілі стверджує, що протокол мали вручити протягом трьох годин після перетину кордону. "Все дуже просто. Якби вони принесли цей протокол протягом трьох годин, коли ми перетнули кордон... вони не можуть сказати, що я десь переховувався. Я був на головній площі Львова разом із тисячами львів'ян, то я б узяв без питань цей протокол. Але те, що зараз вони приносять, - це порушення закону", - сказав М.Саакашвілі.

У свою чергу Ю.Дерев’янко заявив: "Ми фіксуємо публічно перше порушення, яке стосується того, що згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення Державна прикордонна служба не вручила протягом трьох годин, а зараз намагається вручити протокол через два дні, який складений не в присутності особи, яка, на їхню думку, начебто порушила державний кордон".

Раніше у вівторок у партії "Рух нових сил" заявили, що протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону їхньому лідеру М.Саакашвілі намагаються вручити з порушеннями.

"Згідно з інструкціями, такий протокол вони мали вручити протягом трьох годин від моменту, коли, на їхню думку, було здійснено правопорушення. А зараз іде вже третя доба", - розповіла прес-секретар партії Мар'яна Поштар агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому вона додала, що посадові особи, які прийшли ознайомити М.Саакашвілі з протоколом, не можуть входити до приміщення, де він проживає.

На уточнювальне запитання, чи випливає із цього, що в партії вважають, що протокол намагаються вручити з порушеннями, М.Поштар зазначила: "Так, із порушеннями".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Прикордонники вирішили заборонити Саакашвілі в'їзд в Україну до 2021 року

Суд розгляне позов Саакашвілі до Порошенка щодо громадянства

КДК прокурорів відкрила дисциплінарне провадження щодо Луценка

У Генпрокуратурі сподіваються допитати Саакашвілі у справі про вбивства на Майдані в режимі відеоконференції

У соцмережі з'явилося фото Саакашвілі на підсумковому обіді Мюнхенської конференції з питань безпеки

У соцмережі з'явилося фото Саакашвілі на підсумковому обіді Мюнхенської конференції з безпеки

У глави МЗС України є інформація про перебування Саакашвілі в Мюнхені

Адвокати Саакашвілі готують заяву до ЄСПЛ про жорстоке поводження і незаконне затримання в грудні і 12 лютого

Касаційний суд призупинив розгляд позову Саакашвілі до Порошенка щодо громадянства

Дев'ять опозиційних сил вимагають забезпечити повернення Саакашвілі в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА