19:46 13.09.2017

Правління НБУ обговорило із заступником голови МВФ Ліптоном макроекономічну ситуацію та виконання програми EFF

Правління НБУ обговорило із заступником голови МВФ Ліптоном макроекономічну ситуацію та виконання програми EFF

Правління Національного банку України (НБУ) на чолі з виконувачем обов'язків глави НБУ Яковом Смолієм та перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон у середу обговорили поточну макроекономічну ситуацію, останні зміни у банківському секторі та просування в програмі реформ, які підтримує МВФ.

Про це НБУ повідомив на веб-сайті.

Як зазначено в повідомленні, українська сторона зауважила, що, незважаючи на стабільну ситуацію на фінансовому ринку та сприятливі зовнішньоекономічні чинники, загальна макроекономічна ситуація все ще залишається вразливою. Представники МВФ та НБУ погодилися, що центральному банку під час здійснення монетарної політики слід ретельно проаналізувати всі чинники, які можуть можуть негативно вплинути на макроекономічну стабільність та економічне зростання.

Під час зустрічі правління НБУ також висловило своє бачення необхідних кроків для продовження якісних зрушень у банківському секторі, зокрема законодавче врегулювання питань корпоративного управління в держбанках і непрацюючих кредитів.

Наприкінці зустрічі Д.Ліптон привітав реформи, проведені НБУ.

"Національний банк є гарантом стабільності, яка зараз така важлива для України. Однак для ефективного центрального банку завжди є над чим працювати", - додав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА