20:38 19.09.2017

Першим керівником Поліцейської академії в Україні призначено бійця АТО

Першим керівником Поліцейської академії в Україні призначено бійця АТО

Голова Національної поліції України Сергій Князєв у вівторок, 19 вересня, підписав наказ, яким за результатами конкурсного відбору на посаду начальника Поліцейської академії Нацполіції України призначено майора поліції Вадима Лісничука.

"За результатами конкурсного відбору, наказом голови Національної поліції Вадима Лісничука призначено на посаду начальника Поліцейської академії", - повідомив департамент комунікації Нацполіції.

Раніше в прес-службі патрульної поліції Харкова агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що начальник патрульної поліції Харкова В.Лісничук залишає обійману посаду, щоб очолити Поліцейську академію України.

В.Лісничук був призначений начальником патрульної поліції Харкова на початку листопада 2016 року. До цього, з березня 2016 року, був начальником патрульної поліції Черкас.

У 2014 році В.Лісничук одним із перших пішов добровольцем у зону АТО у складі добровольчого батальйону "Київ-1". У 2015 році поступив на службу до лав патрульної поліції Нацполіції України.

Як повідомлялося, 5 липня С.Князєв повідомив про підписання наказу, яким затверджено положення про відомчий поліцейський виш. 29 серпня було анонсовано відбір на посаду керівника Поліцейської академії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА