18:13 05.10.2017

Бойовики почали частіше використовувати безпілотники

Бойовики почали частіше використовувати безпілотники

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) висловлює своє занепокоєння збільшенням випадків застосування з боку незаконних збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей безпілотних літальних апаратів, що є прямим порушенням Мінських домовленостей.

"Протягом 4 жовтня поточного року підрозділи Збройних сил України уздовж лінії розмежування зафіксували польоти трьох БПЛА. Два з них були запущені з територій ОРЛО, один - з території ОРДО. При цьому два БПЛА використовувалися в нічний час доби. Маршрути прольотів цих БПЛА свідчить про те, що їх використовують не лише для розвідки позицій підрозділів ЗСУ, а й інших військових об'єктів, розташованих у глибині території України", - повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook у четвер.

Українська сторона СЦКК заявляє, що ці факти свідчать про продовження цілеспрямованих і провокаційних дій із боку незаконних збройних формувань ОРДО та ОРЛО щодо подальшого загострення конфлікту, а також демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та виконувати Мінські домовленості.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА