09:33 09.10.2017

Заборона на рух транспорту в центрі Києва вводиться 9 жовтня у зв'язку з футболом

Заборона на рух транспорту в центрі Києва вводиться 9 жовтня у зв'язку з футболом

У понеділок в зв'язку з проведенням в Національному спортивному комплексі "Олімпійський" футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії буде заборонено рух транспорту в центрі столиці, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

У мерії уточнюють, що будуть внесені зміни в рух транспорту, а саме: заборона зупинки та стоянки транспортних засобів на вул. Казимира Малевича (від вул. Ковпака до вул. Івана Федорова) і на вул. Миколи Грінченка (від вул. Івана Федорова до вул. Кіровоградської) з 6:00 9 жовтня до 1:00 10 жовтня, окрім транспортних засобів учасників заходу; заборона зупинки та стоянки транспортних засобів на вул. Еспланадніф від вул. Басейної до вул. Саксаганського з 6:00 9 жовтня до 1:00 10 жовтня; заборона руху всіх видів транспортних засобів на час проведення маршу уболівальників збірної Хорватії за маршрутом: вул. Івана Федорова, 10 - вул. Івана Федорова - вул. Велика Васильківська - вул. Велика Васильківська - вул. Ділова - вул. Еспланадна - ДП НСК "Олімпійський".

Крім того, заборонено рух всіх видів транспортних засобів на час проведення маршу уболівальників збірної України «Вірні збірної» за маршрутом: бульвар Тараса Шевченка, 13 (парк імені Тараса Шевченка) - бульвар Тараса Шевченка - вул. Хрещатик - Бессарабська площа - вул. Басейна - вул. Еспланадна - ДП НСК «Олімпійський».

У цей час будуть внесені відповідні зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА