12:21 09.10.2017

Близько 300 компаній із 13 країн візьмуть участь у 14-й міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека-2017"

Близько 300 компаній із 13 країн візьмуть участь у 14-й міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека-2017"

Близько 300 компаній з 13 країн представлять свої розробки в інтересах сектора безпеки і оборони в рамках 14-ої міжнародної виставки "Зброя та безпека-2017", яка відбудеться 10-13 жовтня в Києві.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в оргкомітеті виставки, крім українських компаній, свою участь у київській "Зброя та безпека-2017" підтвердили США, Туреччина, Польща, Пакистан, Болгарія, Чехія, Франція, Німеччина, Італія, Швейцарія, Ізраїль, Китай, ОАЕ.

Серед зарубіжних учасників виставки - турецькі Aselsan і Roketsan, американська Night Vision Devices, китайська BACEI, французькі Rockwell Collins France і Ouvry, польс WB Electronics, ізраїльська Opgal Optronic Industries, італійська CMS Industries, німецька Rohde & Shwarz, пакистанські DEPO і Heavy Industries Taxila , еміратська International Armored Group.

Можливості ОПК України на київській "Зброя та безпека-2017" представлять оборонні підприємства державного і приватного сегментів ОПК, включаючи підприємства держконцерну "Укроборонпром" і "Ліги оборонних підприємств України", а також відомі на світовому ринку галузеві флагмани, серед яких ПАТ "Мотор Січ ", ПАТ "АвтоКрАЗ", ПАТ "Кузня на Рибальському", корпорація "ТАСКО", КПСПС "Арсенал", ДП "Конструкторське бюро "Південне" ім. Янгеля".

За даними оргкомітету, основні акценти виставки відображають завдання, що стоять перед ОПК України в умовах довгострокових викликів обороноздатності держави щодо забезпечення масштабного переозброєння ЗСУ та розвитку українського оборонного ринку, нарощування міжнародного ВТС і розширення присутності українських оборонних підприємств на світовому ринку озброєнь, впровадження стандартів НАТО у виробництво оборонної продукції.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА