13:26 10.10.2017

"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

 Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") має намір реалізувати проект нового автобана Львів-Будапешт через КПП "Дийда".

Як повідомила прес-служба агентства, у рамках реалізації цього проекту "Укравтодор" спільно зі Світовим банком розпочали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги I категорії Львів-Мукачево.

Як зазначає "Укравтодор", ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів до країни Східної та Південної Європи і транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття з іншими регіонами України.

Наразі дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а отже, проїзд нею займає близько трьох з половиною годин. Новий автобан скоротить час у дорозі до двох годин.

Підготовка pre-feasibility study проекту передбачає розробку оптимальної концепції нового маршруту із пропозиціями щодо реконструкції наявних ділянок дороги та/або будівництва нових, а також визначення вартості проекту відповідно до обраної концепції.

Нова автомагістраль поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьгаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

"Укравтодор" нагадує, що цього року розпочато проектування нової автомобільної дороги I категорії від міста Мукачево до КПП "Дийда". Ця ділянка дороги має спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту "Чоп-Захонь", на який наразі припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень.

У перспективі новий автобан Львів-Мукачево буде поєднуватися зі словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Лідер "Хезболли" заявив про готовність виведення своїх бійців з Іраку

Компанія "Автомагістраль-Південь" почала будувати нову ЗПС для Одеського аеропорту

У День Гідності та Свободи в Києві додатково будуть задіяні 2 тис правоохоронців

Європейське агентство з лікарських засобів буде переведено з Лондона до Амстердама

Під час вибуху на металургійному заводі в Бельгії загинула одна людина

Суд заарештував начальника університету повітряних сил Алімпієва, встановивши заставу в 1,5 млн грн

Меркель віддала перевагу новим виборам формуванню уряду меншості

У Німеччині затримали підозрюваного у викраденні особистих речей Джона Леннона

ВАСУ спростував заяву адвоката Саакашвілі про втручання в систему розподілу справ

Досудове розслідування смертельної ДТП в Харкові на завершальній стадії, залишилося провести 8 експертиз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА