15:59 11.10.2017

СБУ затримала жінку-військового Нацгвардії, яка передавала інформацію спецслужбам РФ

СБУ затримала жінку-військового Нацгвардії, яка передавала інформацію спецслужбам РФ

 Служба безпеки України затримала військовослужбовця Національної гвардії України, яка передавала інформацію обмеженим доступом спецслужб Російської Федерації, повідомив глава СБУ Василь Грицак.

"5 жовтня 2017 року було затримано військовослужбовця Національної гвардії України, таємниценосія. Жінка, яка проходила службу на центральній базі зберігання Національної гвардії ... Прізвище військовослужбовця - це жінка - Родіонова", - сказав В.Грицак на брифінгу в середу в Києві.

Глава СБУ також вказав, що псевдонімами затриманої були "45-й" і "Невський"

"Вона передала досить значний обсяг інформації з обмеженим доступом. Як ви розумієте, чим би вона не займалася на центральній базі зберігання Нацгвардії України, маючи доступ до інформації з обмеженим доступом, вона завдала шкоди інтересам обороноздатності України", - сказав В.Грицак .

За його словами, затриману влітку 2016 року завербувала спецслужба Російської Федерації. Її навчили шифрувати і дешифрувати і передали спеціальне шифрувальне обладнання.

В.Грицак зазначив, що зараз затримана активно співпрацює зі слідством, зокрема дає інформацію про свого куратора, а також про обставини її вербування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА