13:14 13.10.2017

Помічниця Генсека ООН Мюллер закликала бойовиків забезпечити гуманітарний доступ до територій ОРДЛО

 Помічниця генсека ООН з гуманітарних питань та заступник координатора з питань надзвичайної допомоги Урсула Мюллер в Донецьку провела зустрічі з представниками "ДНР" і "ЛНР", що контролюють окремі райони Донецької та Луганської областей, і закликала їх забезпечувати гуманітарний доступ.

"На зустрічах з де-факто владою в Донецьку вона (У.Мюллер - ІФ) закликала дотримуватися забезпечення гуманітарного доступу до всіх територій на сході України", - йдеться в повідомленні прес-служби представництва ООН в Україні, оприлюдненому в п'ятницю.

У.Мюллер також провела зустріч із заступником міністра України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, з яким обговорила проблеми переселенців, зокрема надання їм послуг і виплат.

"Люди на сході України платять надто високу ціну за політичну нездатність досягти остаточного припинення вогню", - цитують слова У.Мюллер в прес-службі.

Також на зустрічі з місцевою владою Донецької і Луганської областей вона наголосила на необхідності активізації співпраці, спрямованої на гармонізацію гуманітарної допомоги та зусиль з розвитку регіону.

Крім того, У.Мюллер за підсумками візиту в Україну закликала до захисту цивільного населення і підкреслила потребу у фінансуванні гуманітарної допомоги для людей на сході України в зимовий період.

"Вона підкреслила гостру потребу в гуманітарному фінансуванні для подолання важкої ситуації, з якою мають справу мільйони цивільних осіб узимку", - поінформували в прес-службі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА