10:11 09.11.2017

НАЗК внесло припис керівнику апарату АП через порушення в деклараціях заступника голови департаменту з нацбезпеки

НАЗК внесло припис керівнику апарату АП через порушення в деклараціях заступника голови департаменту з нацбезпеки

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) внесло припис керівнику апарату Адміністрації президента України Олексію Дніпрову у зв'язку з виявленими порушеннями в деклараціях заступника керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони АП Володимира Колесника.

"Національне агентство із запобігання корупції на своєму засіданні ухвалило рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону керівнику апарату Адміністрації президента України Олексію Дніпрову. Припис внесено стосовно заступника керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборонної політики Адміністрації президента України Володимира Колесника за результатами повної перевірки поданих ним декларацій", - йдеться в повідомленні на сайті НАЗК у четвер.

Нацагентство провело повну перевірку декларацій за 2015 і 2016 роки, поданих В.Колесником, і виявило порушення вимог пп. 2, 3, 5, 7 ч. 1 ст. 46 закону України "Про запобігання корупції". Зокрема, встановлено, що суб'єкт декларування не відобразив деяких відомостей про автомобілі, зареєстровані за ним і членом його сім'ї на праві власності, і про наявність корпоративних прав, а також вніс недостовірні відомості щодо окремих об'єктів нерухомості та отриманих доходів.

"Оскільки задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму, меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зазначені порушення не містять ознак правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 366-1 Кримінального кодексу Україна", - пояснили в НАЗК.

Відповідно до припису, НАЗК вимагає вжити заходів щодо усунення декларантом порушень вимог закону України "Про запобігання корупції", провести службове розслідування для встановлення причин і умов, що сприяли порушенню, і розглянути питання про притягнення декларанта до дисциплінарної відповідальності.

Припис НАЗК є обов'язковим до виконання. За його невиконання керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену ст. 188-46 Кодексу України про адміністративні порушення.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЗК направить до НАБУ та Нацполіції висновки щодо порушень у деклараціях чиновників Березівської РДА та Генічеської міськради

Суд залишив без розгляду позов нардепа від "Самопомочі" до НАЗК

Незаконне тлумачення НАЗК умов розслідування незаконного збагачення чиновників вже враховують судді в ухваленні рішень - Ситник

НАЗК підтримує законопроект про звільнення від е-декларування громадських активістів

У НАЗК спростовують заяви про саботаж і катастрофічну ситуацію в Нацагентстві

НАЗК направило до Нацполіції висновки щодо виявлення ознак корупції стосовно екс-чиновників ДФС

Тлумачення НАЗК умов розслідування незаконного збагачення і недостовірного декларування суперечать закону

НАЗК перевірить декларації трьох нардепів і військового прокурора Кулика

НАЗК внесло приписи голові Держказначейства та голові правління Пенсійного фонду

НАЗК внесло приписи директору НАБУ через його першого заступника та главі Мінекології через директора Приазовського парку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА