10:11 09.11.2017

НАЗК внесло припис керівнику апарату АП через порушення в деклараціях заступника голови департаменту з нацбезпеки

НАЗК внесло припис керівнику апарату АП через порушення в деклараціях заступника голови департаменту з нацбезпеки

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) внесло припис керівнику апарату Адміністрації президента України Олексію Дніпрову у зв'язку з виявленими порушеннями в деклараціях заступника керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони АП Володимира Колесника.

"Національне агентство із запобігання корупції на своєму засіданні ухвалило рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону керівнику апарату Адміністрації президента України Олексію Дніпрову. Припис внесено стосовно заступника керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборонної політики Адміністрації президента України Володимира Колесника за результатами повної перевірки поданих ним декларацій", - йдеться в повідомленні на сайті НАЗК у четвер.

Нацагентство провело повну перевірку декларацій за 2015 і 2016 роки, поданих В.Колесником, і виявило порушення вимог пп. 2, 3, 5, 7 ч. 1 ст. 46 закону України "Про запобігання корупції". Зокрема, встановлено, що суб'єкт декларування не відобразив деяких відомостей про автомобілі, зареєстровані за ним і членом його сім'ї на праві власності, і про наявність корпоративних прав, а також вніс недостовірні відомості щодо окремих об'єктів нерухомості та отриманих доходів.

"Оскільки задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму, меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зазначені порушення не містять ознак правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 366-1 Кримінального кодексу Україна", - пояснили в НАЗК.

Відповідно до припису, НАЗК вимагає вжити заходів щодо усунення декларантом порушень вимог закону України "Про запобігання корупції", провести службове розслідування для встановлення причин і умов, що сприяли порушенню, і розглянути питання про притягнення декларанта до дисциплінарної відповідальності.

Припис НАЗК є обов'язковим до виконання. За його невиконання керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену ст. 188-46 Кодексу України про адміністративні порушення.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

НАБУ відкрило справу за заявою фізичної особи про можливий хабар в 1 млн грн члену НАЗК від нардепа

У НАБУ пов'язують складання НАЗК адмінпротоколу на Ситника з резонансними розслідуваннями, які здійснюють їхні детективи

Прокуратура завершила досудове розслідування проти екс-директора ТОВ "Міранда"

НАЗК очікає пояснень та викликає замначальника ГСУ Нацполіції з приводу отримання подарунка вартістю 160 тис. грн

Співробітниця НАЗК Соломатіна попросила про особисту охорону

Середньомісячна зарплата глави НАЗК Корчак у першому півріччі 2017 року становила 100 тис. грн

НАЗК знайшло корупцію в діях підлеглих Кличка

Голова антикорупційного комітету ВР зловживає посадою в інтересах однієї зі сторін конфлікту із НАЗК

НАБУ направило САП клопотання про проведення слідчих дій у справі про можливе одержання хабарів чиновниками НАЗК у складі ОЗУ

НАЗК подало до суду позов щодо заяв екс-співробітниці Соломатіної

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА