10:40 24.11.2017

Кабмін встановив видачу першого посвідчення водіям строком на 2 роки

Кабмін встановив видачу першого посвідчення водіям строком на 2 роки

Кабінет Міністрів України встановив видачу першого посвідчення водіям строком на два роки з обміном на постійне у разі не більше 2 порушень.

Згідно з постановою №885 від 10 листопада, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсно протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, під яким мається на увазі заборона перевищувати швидкість 70 км/ ч.

Посвідченням водія, виданим уперше, є документ, отриманий після здачі особою, що раніше не мала водійського посвідчення або яка була позбавлена права на керування транспортним засобом, теоретичного і практичного іспитів у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

Обмін посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення терміну його дії проводиться без складання іспитів за умови здійснення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху.

У разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше водійського посвідчення трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється зі складанням теоретичного і практичного іспитів.

Повернення посвідчення водія особам, які мають його впершее, і позбавленим права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Відновлення права на керування транспортними засобами у такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання іспитів.

При обміні водійського посвідчення, отриманого вперше, до завершення терміну його дії, особі видається нове посвідчення, яке вважається виданим вперше, із зазначенням терміну дії посвідчення, яке підлягає обміну.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Держсекретар Кабміну відзначає важливість конструктивної критики ЗМІ під час реформи держслужби

Кабмін обмежив максимальну винагороду групі виконавців у 200 прожиткових мінімумів

Кабмін схвалив проект угоди з ЄС про виділення EUR50 млн на підтримку Донбасу

Кабмін затвердив положення і порядок формування Ради громадського контролю ГБР

Кабмін затвердив проект будівництва другої черги Меморіалу жертвам Голодомору вартістю 772 млн грн

Кабмін виділив 1,4 млн грн 22 особам, які дістали легких тілесних ушкоджень на Євромайдані

Кабмін утворив Держслужбу якості освіти

Кабмін затвердив план святкування 90-річчя заснування Кіностудії ім.Довженка зі створенням там Музею кіно

Кабмін пропонує Раді в доопрацьованому проекті держбюджету-2018 збільшити фінансування сил цивільного захисту на 400 млн грн

Кабмін закріпив за новим Верховним Судом майно вищих спецсудів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА