09:09 25.11.2017

В окупованому Криму продають одне з найстаріших винних підприємств

В окупованому Криму продають одне з найстаріших винних підприємств

Окупаційна "влада" анексованого Росією Криму виставила на продаж одне з найстаріших виноробних підприємств регіону АТ "Завод шампанських вин "Новий Світ".

Його початкова ціна, згідно повідомленню, становить 1,496 млрд руб. До цього лоту, йдеться в документі, входять дев'ять земельних ділянок загальною площею 93 536 кв. м. Загальна площа будівель, що знаходяться на них, становить 58 963,7 кв. м. "Відсоток продаваних акцій,  у статутному капіталі АТ - 100%", - наголошується в повідомленні.

Підсумки торгів сподіваються підвести 20 грудня в Сімферополі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 13 грудня.

Виноробне підприємство "Новий Світ" було засновано в 1878 році основоположником російського виноробства князем Левом Голіциним. У 1880-х він був першим виноробом, який отримав право використовувати герб Російської імперії на етикетці, а в 1896 році ігристе вино під маркою "Коронаційне" подавали на честь коронації імператора Миколи II. Ще за чотири роки, в 1900 році, вино "Нового Світу" отримало гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі.

Після анексії Криму Росія "націоналізувала" завод "Новий Світ", який знаходився у державній власності України. У разі "приватизації" підприємства продаж заводу повинен стати першою великою операцією з реалізації державного майна України. Раніше повідомлялося, що прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду справу за фактом передачі картин Музейного фонду України на окупований півострів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА