Інтерфакс-Україна
07:53 29.11.2017

Аеропорт Балі буде закрито ще добу

1 хв читати
Аеропорт Балі буде закрито ще добу

Влада індонезійського острова Балі поінформувала, що місцевий аеропорт буде закритий до ранку четверга в зв'язку з виверженням вулкана Агунг.

Хоча хмара викинутого вулканом попелу ще не досягла безпосередньо повітряного простору над міжнародним аеропортом, вона на висоті близько 7,5 тис. метрів переміщається в сторону повітряної гавані, повідомив журналістам представник аеропорту.

Повторне виверження вулкана зафіксовано минулої неділі.

Понад 400 авіарейсів скасовано на Балі з ночі на понеділок, залишити острів не можуть близько 60 тис. чоловік. Влада рекомендує туристам залишатися в готелях.

"Менеджмент готелів допомагає туристам зв'язуватися з офісами авіакомпаній, якщо в цьому є необхідність, і надає інформаційну підтримку. Туристи, яким необхідно терміново продовжити свою подорож, можуть відправитися з Балі на острів Ява в місто Сурабайя, використовуючи паром і автобус. Готелі та місцеві туроператори можуть допомогти в організації таких маршрутів", - запевняє міністерство туризму Індонезії.

Одночасно влада Балі розпорядилися про термінову евакуацію 100 тис. жителів 22 сіл, розташованих у безпосередній близькості від вулкана. Небезпечна зона визначена в радіусі 10 км від кратера. Поширено попередження, що в разі необхідності евакуація може бути проведена насильницьким шляхом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

Рютте обговорив з Рубіо Арктику та зусилля з завершення війни проти України

Окупанти вдарили по гаражному кооперативу в Харкові, даних щодо постраждалих немає

Голова Євроради привітав затвердження угоди між ЄС і МЕРКОСУР

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА