19:01 05.12.2017

Генпрокуратура повідомила про підозру ще двом співробітникам НАБУ

Генпрокуратура повідомила про підозру ще двом співробітникам НАБУ

Заступник генерального прокурора України Юрій Столярчук повідомив про підозру ще двом співробітникам Національного антикорупційного бюро України.

"Генпрокуратура інкримінує працівникам НАБУ злочини, передбачені двома статтями Кримінального кодексу України: надання неправомірної вигоди посадовій особі (ст. 369) і провокацію підкупу (ст. 370)", - повідомляє у вівторок прес-служба НАБУ.

Разом з тим в Бюро підкреслили, що жоден їхній співробітник ніколи не провокував підкуп будь-яких посадових осіб Державної міграційної служби України (ДМСУ) або інших державних органів, а надання неправомірної вигоди чиновниці Держміграційної служби "відбувалося в рамках виконання негласними працівниками НАБУ спеціального завдання на підставі постанови прокурора САП про контроль над здійсненням злочину".

"Тому склад правопорушення в такому випадку відсутній ... чиновниця ДМСУ сама неодноразово озвучувала вимогу про отримання  "заохочення" у сумі 30 тис. дол. США", - відзначили в НАБУ.

У Бюро заявляють, що історія з "провокацією" була придумана і використана Генеральною прокуратурою і СБУ як формальний привід для втручання в діяльність НАБУ, зриву таємних спецоперацій Бюро, отримання санкцій на обшук конспіративних приміщень і особистих приміщень працівників НАБУ, їх затримання та залякування, доступу до матеріалів оперативно-розшукової діяльності.

Кінцевою метою цих дій, на думку НАБУ, є блокування подальших розслідувань щодо топ-корупціонерів.

На думку НАБУ, відбувається спланована диверсія проти співробітників Бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка стала можливою через відсутність в НАБУ права на автономне прослуховування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Співробітники ФБР знаходяться в НАБУ на ротаційній основі, але не беруть участь у розслідуваннях

Луценко: Двері ГПУ відкриті для узгодження плану повернення НАБУ в правове поле

Суд підтвердив законність обшуків у Мін'юсті

НАЗК призупинило доступ співробітників НАБУ до електронних декларацій посадових осіб держави

НАБУ: Невідкладні обшуки в Мін'юсті законні та допомогли запобігти знищенню документів

Мін'юст України звертається до послів країн G7 і Мін'юсту США у зв'язку з тиском з боку НАБУ

Мін’юст звертається до генпрокурора в зв'язку з обшуком НАБУ у приміщенні міністерства

Нардеп Розенблат подав до суду позов стосовно НАБУ та САП

НАБУ: Законопроект про право Ради "висловлювати недовіру" главам антикорупційних органів - частина великого плану зі знищення НАБУ і САП

Саакашвілі подав до НАБУ заяву на генпрокурора і главу СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА