20:29 09.12.2017

Колишня партія Саакашвілі в Грузії почала збір підписів за його звільнення

Колишня партія Саакашвілі в Грузії почала збір підписів за його звільнення

 

Грузинська колишня правляча, а нині опозиційна партія "Єдиний національний рух" (ЄНР) почала збір підписів під вимогою до влади України і Грузії про припинення політичного переслідування екс-президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Лідери ЄНР повідомили про початок збору підписів на брифінгу в суботу ввечері після засідання політичної ради партії.

У зверненні, яке зачитали лідери партії, йдеться, що вони закликають грузинську владу припинити політичне переслідування Саакашвілі. "В іншому випадку влада отримає цивільний протест в масштабах усієї країни", - наголошується в зверненні.

Також в ЄНР вважають, що затримання Саакашвілі в Києві є "політичним переслідуванням і не відповідає демократії". "Виконані щодо Михайла Саакашвілі дії від позбавлення його громадянства до затримання спрямовані на його нейтралізацію як політичного опонента, що не має ніякого відношення до правосуддя", - вважають в партії.

В ЄНР підкреслюють, що вимагають від влади України негайного звільнення Саакашвілі. Також в ЄНР вважають, що свою позицію з приводу затримання Саакашвілі повинні зафіксувати всі "лідери вільного світу".

Влада України затримала Саакашвілі пізно ввечері в п'ятницю, 8 грудня. Інкримінована йому частина 2 статті 256 Кримінального кодексу (сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності) передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі. Нині Саакашвілі перебуває в ізоляторі тимчасового утримання Служби безпеки України в Києві.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА