12:11 13.12.2017

Екс-главу СБУ Наливайченка оштрафовано за незаконний перетин кордону разом із Саакашвілі

1 хв читати
Екс-главу СБУ Наливайченка оштрафовано за незаконний перетин кордону разом із Саакашвілі

Лідера партії "Справедливість", екс-главу Служби безпеки України Валентина Наливайченка оштрафовано за незаконний перетин державного кордону в пункті пропуску "Шегині" у Львівській області 10 вересня поточного року.

Відповідне рішення про стягнення з В.Наливайченка 3 тис 400 грн виніс Мостиський районний суд Львівської області на засіданні в п'ятницю, 8 грудня, розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі суду. При цьому В.Наливайченко має право оскаржити це рішення.

Як повідомлялося, народний депутат з фракції "Народний фронт", радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що 11 вересня п'ять народних депутатів України та В.Наливайченко незаконно перетнули державний кордон України разом із лідером партії "Рух нових сил", екс-главою Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі.

В.Наливайченко заявив, що влада перешкоджала громадянам України перетнути держкордон законним способом.

21 вересня В.Наливайченка викликали на допит до СБУ як свідка у справі про незаконний перетин державного кордону колишніми високопоставленими чиновниками і колишніми керівниками правоохоронних органів у 2014-2015 роках. У СБУ зазначили, що це процесуальна дія не стосується подій на пункті пропуску "Шегині", оскільки розслідуванням обставин прориву кордону займаються інші правоохоронні органи. При цьому сам В.Наливайченко заявив, що розцінює виклик на допит в СБУ як політичну розправу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА