18:58 14.12.2017

Марчук виступає за створення координаційного органу з протидії гібридній агресії РФ

Марчук виступає за створення координаційного органу з протидії гібридній агресії РФ

 Представник України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук висловлюється за створення в Україні органу, який би координував дії міністерств і відомств у протидії гібридним елементів російської агресії.

"Ми знаємо, що Росія починала і сьогодні веде комплексну війну проти України... Але ми знаємо, що Росія веде агресію в дуже широкому діапазоні... А в державі (Україні - ІФ) сьогодні є Міністерство оборони, є спецслужби, які протидіють військовим і спецслужбам (російським - ІФ), а практично сьогодні немає єдиної координуючої структури, яка б прогнозувала, пов'язувала воєдино і яка б роздавала всім "завдання", як протидіяти гібридним компонентів російської агресії ", - заявив Є.Марчук на засіданні круглого столу "Гарантії прав людини відповідно до міжнародних стандартів. Міжнародний досвід і практична підтримка населення, яке постраждало від військового конфлікту на Сході України, з метою досягнення взаєморозуміння і підтримки миру" в четвер у Києві.

Він висловив надію, що в українській державній структурі буде створено підрозділ, "який протидіяв би гібридним складовим агресії". Є.Марчук припустив, що такий підрозділ може бути при якомусь з міністерств.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА